| SeedMe a întrebat:

DAU FUNDA! Care este cel mai bun film cu super eroi din 2012?
Caut cel mai bun film cu super eroi din 2012! insa nu vreau doar pareri, vreau linkuri, care sa ma ajute sa gasesc
cel mai bun film cu super eroi. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| yuno992 a răspuns:

Daca vrei sa gasesti cel mai bun film cu super eroi din 2012 aici este un link foarte util http://www.bubblevibes.com
Te vor sfatui niste experti. Poti cere chiar si un link de download sau vizionare online :-) Trebuie doar sa le dai mesaj, dand click pe 'Members'. Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Personal iti recomand
The Dark Knight Rises
The Amaizing Spider Man
Chronicle
The Avengers

| Iasyxd a răspuns:

The Avengers