| Deyne a întrebat:

Dau funda! Caut de ceva timp un film de comedie cu doi tipi care voiau sa puna mana pe averea unor batrane care stateau in vecini. Si intra numai in belele. L-am vazut mai de mult si nu stiu cum se numeste, e film mai vechi.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă ne detalii, in ce an l ai vazut, pe ce program.

| OldSoul a răspuns:

Doi tipi? Nu stiu daca e exact acelasi, dar incearca sa vezi Duplex.

| Deyne explică (pentru OldSoul):

Nu e Duplex. Doi tipi, nu baiat si fata. Erau doua babe bogate si tipi astia voiau sa puna mana pe averea lor, intrau in curte si babele tineau in gradina un sarpe si pe unul dintre ei l-a muscat de penis laughing. Nu tin minte din ce an e filmul, l-am vazut de pe un cd.

| OldSoul a răspuns (pentru Deyne):

laughing Ok, m-ai facut curios, daca-ti amintesti numele sa mi-l spui si mie happy

| GabrielLeonard2009 a răspuns:

Duplex sau Stan si Bran