| Emo0Angel0Black0 a întrebat:

DAU FUNDA DAKA RASPUNDETI!
buna puteti sa imi recomandati un fil drama dar sa fie foarte dramatic!
dar sa fie fim nu serial si nu imi dati linkul unde il vad scrieti doar titlul! un film extra mega dramatic daca se poate cu copii, sau adolescenti.
stiti careva?
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OrdinaryGirld a răspuns:

A walk to remember
Remember me
The Last Song
One Day, Black Swan, Water for Elephants, The Curious Case of Benjamin Button, In the Land of Women, My Sister's Keeper...happyVizionare placuta

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Hmmm...eu iti propun king kong.Nu este cu adolescenti dar mie mi-a placut foarte mult.
Cu adolescenti, un film chiar super este "a walk to remember".

| cipyta a răspuns:

Dreamgirls

| cipyta a răspuns:

Dreamgirls