| yulian4k a întrebat:

Dau fundita! Mi-a povestit prietenii ca au vizionat un film despre : un om este inghetat si este dezghetat in viitor, unde totul este nou si asa mai departe, este comedia...As dori sa aflu cum se numeste filmul, mersihappy

Răspuns Câştigător
| T2S a răspuns:

Demolition Man

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi amintesc de doua filme cu asemenea descriere foarte sumara. Unul este Hibernatus, cu Louis de Funes, o comedie pura si altul Demolition Man, cu Sylvester Stallone, comedie de actiune. Numai bine!

| Laura a răspuns:

Creierul tău e înghetat. "Ti-a" povestit prietenii, ă?