| srg2009 a întrebat:

Buna dimineata! As avea si eu o intrebare.

Cine stie cum se numeste filmul acela in care un om a fost inghetat iar dupa multi ani il dezgheata si el se comporta foarte ciudat in civilizatia

Daca sunt mai multe filme de genul acela as dori numele la toate! Mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asemenea filme sunt si Hibernatus, cu Louis de Funes si Demolition Man(Demolatorul) cu Sylvester Stallone. Numai bine!

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Forever Young(Pururea tanar) cu Mel Gibson.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Nu prea ai dat multe caracteristici ale filmului dar stiu eu un film de genu asta -> Demolatoru!

| kittycat_9803 a răspuns:

Idiocracy? laughing

| ra1ntags a răspuns:

Care ma? titanic 2?