| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu se mai difuzeaza nini?

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Buna te ajut cu mare placere:nini nu se mai difuzeaza pentru ca s a terminat serailul 1 si face o pauza ca sa ne tina in suspans pentru serialul 2

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

A inceput panarama aia cu scoala de dans sad

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Exista mai multe variante nici una nu este sigura, dar urmeaza de vazut:
1.Saptamana cu vacanta s-ar putea sa nu se vai dea si sa se inceapa cu program normal de pe data de 31 ianuarie.
2. S-ar putea sa se dea numai lunea si vinerea, cea ce nu cred.
3. Poate s-a facut o mica pauza pentru noul serial.
4.Este la jumatate si iarasi s-a facut o mica pauza.
5. Poate incepee mai incolo
6.Nu se mai difuzeaza, dar chiar nu stiu de ce, dar sigur sa va difuza, nu fi trista pentru ca sigur se va difuza.
Sper ca te-am ajutat, ramane de vazut daca se va difuza sau nuwinking!
Vizionare placuta in continuare si pa-pa!

| GaGy a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru. Dar probabil nu au mai dublat serialul in romana si trebuie sa asteptam :p.

| emil a răspuns:

Deoarece era foarte tarziu penrtu copii laughing care merg la schala sau gradinita de la 7 si de la 11 la 7 sunt 8 ore. nu e bine sa dormi asa putin!
merit funda!?

| bianca_9726 a răspuns:

Pt ca nu au fost traduse celelante ep.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate are si ea vacanta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serialul a fost facut in 2009. Nu au cum sa primeasca vacantahee hee

Revin. Din cate am auzit, este o problema cu CD-ul in care sunt inregistrate toate episoadele. Probabil de aceea se difuzeaza alte seriale... Dar cred ca CD-ul se va repara curand si se vor difuza in continuare episoadele happy Cu putin noroc, de unde au ramas happy '

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nini este o prostie. Nu te mai uita. Poate si Disney Chanel si-o fi dat seama si de asta nu il mai difuzeaza. Nu fi trista. Era oricum o prosytie.