| myelusyca a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza serialul nini?

Răspuns Câştigător
| mariatina a răspuns:

Nu fi pesimista. sigur se mai da nini la tv. dar daca chiar nu se da poti intra pe youtube si scrii nini si episodul ti-l va da in spaniola dar poti vedea si finalul. vrei melodii de la ea si bonus uite:
nini : 1.arriba las ilusiones 2.no se hace 3.no te importa 4. 4, 3, 2, 1 5. mi enmigo con miga 6.mamas del alma 7. mi romeo 8. que sabes de mi 9.no creo que puedo 10. que sensacion 11.arriesgate 12.reirse es gratis 13. te amo mas cred ca cam atat Florencienta 14. por que 15. hay un cuento 16. un enorme dragon 17. mi vestido azul 18. tic tac 19. ding dong 20. flores amarillas 21.corazones al viento 22. que esconde el conde 23.chaval chulito

5 răspunsuri:
| iness a răspuns:

Este doar o pauza intre capitole tongue stai linistita, va aparea din nou...
in maxim 2 saptamani.

| rusmihai a răspuns:

Mai dava... cu nini voastra

| Wilder a răspuns:

Ca nu mai sunt alte episoade noi. Tu dc ai postat aceeasi intrebare de doua ori?

| coralia_5862 a răspuns:

Se difuzeaza la 9 si un spert lunea si vinerea funda?

| coralia_5862 a răspuns:

Se difuzeata la ora 9 si un sfert lunea si vinerea