| SophieLoVeKorea a întrebat:

De cand se difuzeaza la tvr1 seriale coreene? Stiu ca primul a fost Jang-geum(Giuvaierul palatului) si l-am vazut intr-o vara, apoi a inceput scoala si Furtuna la palat si Secretele de la palat nu le-am mai vazut.As dori sa stiu de cand anume a inceput tvr sa difuzeze frumusetile de seriale coreene. Dau funda si vot! Multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea explică:

SHINee4ever...stiam de acel serial coreean care o sa fie dupa Jumongbig grin.Se numeste Dong Yi(Legendele palatului: Curtezana Regelui).Dar iti dau vot pentru raspuns si chiar nu stiam ca vor fi 2 episoade.Mersi oricum.

| YukikoMaya a răspuns:

Primul a fost Jang-geum(Giuvaierul palatului) ca si eu tot de atunci le urmarescwinking

| PikaRawrr a răspuns:

Buna!
Poate nu te ajut chiar la intrebare dar pe 16 martie la tvr1 la ora 18:30 incepe un serial coreean(nu ii stiu numele) in fiecare miercuri se difuzeaaza 2 episoade si cred ca in fiecare zi la 12 jumate(pranz).
Sper ca te-am ajutat happy