| dadi123 a întrebat:

De ce cand dau pe un video de la pe teava se incarca si nu mai porneste filmul?Funda!

Răspuns Câştigător
| nataliaduchess a răspuns:

Pai ori este reteaua prea incarcata ori este o defectiune la ei.Si eu patesc de multe ori asta.Ai putea sa dai play apoi stop si sa astepti sa se incarce, poate asa vei reusi. Funda?

1 răspuns:
| B2uty a răspuns:

Pai de obicei daca conecxiunea la net e slaba pe teva video arata ca e incarcat da nu merge...incearca din nou, la mine cind netu e slab face asa probleme.