| AdioTPU a întrebat:

De ce in filme sau seriale actorii nu poartă niciodată aceleași haine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ba poarta! Sunt foarte multe filme in care actorii poarta acelasi haine, pentru ca este un film cu buget restrans, sau pentru ca acele haine sunt reprezentative pentru acel rol.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba poarta.
Nu în toate, dar în majoritatea poarta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum adică aceleași?

| dullcat a răspuns:

Eu am vazut seriale in care hainele se repetau. Se si vedea ca piesele se repeta, dar le combinau intre ele pentru a da impresia ca nu, si pentru a obtine mai multe tinute.

| Hammurabi a răspuns:

Am întrbat un prieten de care știam că e regizor.
Dar mi-a spus că în filmele pe care le regizează el, actorii nu au haine. laughing

| johnnny123 a răspuns:

Serios? Niciodată?

În multe filme și seriale unele haine sunt celebre tocmai pentru că sunt purtate de atâtea ori încât ajung să fie asociate cu personajul.

| ReddY25 a răspuns:

Ca au bani laughing

| TheGentleman a răspuns:

Ba eu văd că poartă aceleași haine, doar că la filmare sunt dubluri de haine. în film ei apar ca purtând aceleași haine (Maverick, James Bond, Hitman, Wonder Woman, Julian Slowik etc

| dolceromania a răspuns:

In spatele lor este o casa de moda care ai îmbracă.

| Silwian a răspuns:

Tu porți aceleași haine într o săptămână?)))

Răspuns utilizator avertizat
| Kaonashii a răspuns:

Ca sa fie realist.