| Zinv a întrebat:

Cum pot gasi actorii din anumite seriale/filme (lectii de viata, fast and furious etc)

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe IMDB.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrii la google titlul original al filmului/serialului, iar in continuare scrii : "Full Cast" si iti apare distributia completă.
Ex: https://www.imdb.com/title/tt1013752/fullcredits

Cu serialul "Lectii de viață" e mai greu, fiindcă actorii (amatori, de altfel), au fost selectati din cei care au participat cu numele real la alte emisiuni TV de divertisment (Mireasa pentru fiul meu, Puterea dragostei etc).

| Wr3nch a răspuns:

Hmm e ca si cum poti cauta ''nume film distributie'' pe Google.

| dinaprilie a răspuns:

Imdb.com