| CatatinSTF a întrebat:

De ce în românia nu este disponibil Apple tv plus?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca Romania se scrie cu R mare.

| mudokins78 a răspuns (pentru darrio2007):

Iartal pentru chestia cu Romania in loc de Romania!
In mod sigur a scris de pe telefon, ..Sti ce este amuzant la textul predictiv in limba romana? Nemernicii aia au programat cumva chestia asta predictiva-Daca scriu america, imediat apare cu majuscula. Daca scriu Romania, nici deai dracu nu vor sa bage majuscula dar in schimb imi baga diacriticele.

| darrio2007 a răspuns (pentru mudokins78):

Am observat si eu asta cu majusculele.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu a fost nimeni interesat, sa distribuie asa ceva.

| JicaContra a răspuns:

Pentru ca SUNT RASISTI!
PE BUNE, NU GLUMESC, CATUSI DE PUTIN!
si hai sa iti dovedesc:
https://www.finder.com.au/list-countries-apple-tv-plus
Azerbaijan, Botswana, Moldova... tari mult mai sarace ca noi, dar Apple de rahat nenorocit le dau rahatul ala de serviciu X(