| chri a întrebat:

De ce nu a acceptat paula de la burlacul trandafirul?

Răspuns Câştigător
| ASHESofVampire a răspuns:

Pai cand a fost la date cu Bogdan, el i-a daruit cheia de la camera lui ca sa se cunoasca mai bine, dar ea credea ca Bogdan vrea sa faca... cu ea. Si a refuzat cheia. Si a mai spus ceva gen, daca ar fi fost sa ia cheia si la el in camera s-ar fi intamplat ceva interesant, dupa faza cu camera tot cu Andreea s-ar linge? Ca stii Paula era foarte geloasa cand Bogdan se saruta cu altele.

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Era geloasa si credea ca Bogdan ii apartine.

| SuneteDeChitara a răspuns:

''Paula e varza, problemele din familie o fac sa nu gandeasca limpede.
A tras Bogdan cat a putut de ea si ea n-a inteles nimic.
Bogdan participa la o emisiune si e obligat prin contract sa arate ca "le iubeste pe toate" si ca inca n-a ales castigatoarea.''

Răspuns utilizator avertizat
| IrinaIonescu a răspuns:

Pentru ca a avut vise mari si a observat ca Bogdan nu se pliaza pe ele. Foarta multa tarie de caracter are Paula.