| cusutdemasina a întrebat:

De ce nu apare Paul Walker in The Fast and the Furious: Tokyo Drift?

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

Pai pentru ca din seria filmelor...

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In Tokyo drift nu apar personajele principale [Brian, Mia, Letty, iar Toretto apare doar la sfarsit pentru a vorbi cu Sean despre Han(asta apare si in fast and furious 7)]
In Tokyo Drift personajul principal este Sean.In f&f 6 Han spune ca are treburi de rezolvat in Tokyo, iar acolo moare el deci f&f 3 este un fel de spin off (povestea altor persoane din serie fara a le implica si pe celelalte) de la f&f 6, iar in f&f 7 arata scena din Tokyo drift unde moare Han.

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru ca este vorba despre Sean in fast and furious 3.