| Marinescu_Andrei_1990 a întrebat:

De ce in Fast and Furious 6 apare la sfarsit moartea lui Han, care de fapt e finalul lui Fast and Furious 3 (Tokyo Drift)?

2 răspunsuri:
| RaduIAndrei a răspuns:

Gandeste-te ca Tokyo Drift este prezentul, primul este in trecutul indepartat, iar restul sunt in trecutul normal. Deci 7 ar trebui sa fie o continuare dupa Tokyo Drift, si asa va fi.

| Zeus181199 a răspuns:

Ai dreptate, moartea lui Han apare si in Fast and Furious 3 si la sfirsitul Fast and Furious 6. La sfirsit in Fast and Furious 6 acest eveniment face o legatura dintre Fast and Furious 6 si Fast and Furious 7. Daca sa vizionezi de mai multe ori toate seriile intelegi ca in Fast and Furious 3 actiunile se intimpla dupa cele din Fast and Furious 5 si 6. Sper ca te-am ajutat.