| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu gasesc nici o subtitrare pentru episodul 23, sezonul 7 din Anatomy Grey?

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Pai m-am uitat pe mai multe site-uri si toate se opresc la episodu 22 din sezonu 7.Ai vazut primul episod din sezonul 8? poate face legatura big grin.Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult dar sunt la episodul 13 din sezonul 6 sad.

6 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Nu exista episodul 23 :)). Ultimul din sezonul 7 este episodul 22, apoi se trece la sezonul 8.
http://en.wikipedia.org/......y_episodes

| Emilian86 a răspuns (pentru Zendaa):

Si totusi eu il am cu 23 de episoade, cum se poate una ca asta?

| Emilian86 a răspuns (pentru Zendaa):

Da, am verificat si eu de mai multe ori si pana la urma s-a dovedit a fi o greseala. episodul 18 era postat de doua ori si asta m-a indus in eroare. mersi oricum de ajutor. meriti funda.

| Zendaa a răspuns (pentru Emilian86):

Cu placere >big grin. Apropo pe ce site te-ai uitat?

| Emilian86 a răspuns (pentru Zendaa):

Il am in calculator filmul. nu stiu daca am voie sa numesc trackerul respectiv insa nu cred ca are vreo importanta.

| Zendaa a răspuns (pentru Emilian86):

Aa,credeam ca te uiti pe un site ca sa poti raporta faza cu numarul de episoade.

| Zendaa a răspuns (pentru Emilian86):

Pai m-am uitat pe mai multe site-uri si toate se opresc la episodu 22 din sezonu 7.Ai vazut primul episod din sezonul 8? poate face legatura big grin.Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult dar sunt la episodul 13 din sezonul 6 sad.