| paty10 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa pun un film de 4, 35 GB pe un stic de 8GB? imi spune "file to large" dar nu mai am nimic altceva pe stic.

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Deoarece este mai mare de 4gb.Nu te lasa sa pui un fisier mai mare de 4gb (in capat). Arhiveaza filmul in arhive de alea mici(100mb-500mb etc) si pune-l pe stick

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum ai stick-ul formatat?

| tembelizor a răspuns:

Intri in my computer, click dreapta pe stick, format, la file system selectezi exFAt sau NTFS, sistemele Fat16 si Fat32 nu suporta fisiere mai mari de 4 Gb.