| GabyAdicaEu a întrebat:

Am un film 3D pe calculator si vreau sa il pun pe stik apoi pe televizor ( am televizor 3D ). Din pacate nu ma lasa sa il pun pe stik si zice : The file... is too large for destination file system.
Type: BSplayer file
Size 8.11 GB

Si stik-ul are 16 GB.
AJUTOR

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Poate stikul tau e in format FAT 32 si trebuie sa-l formatezi NTFS. Daca este FAT 32 nu poti copia fisiere mai mari de 4 GB pe el.

| vali123123 a răspuns:

Creaza un folder nou, da copy la film si dupa da clic dreapta pe folderul creat si da paste, aveam aceeasi problema ca tine si mi-a mers asa.(funda?)