| illegalb0y a întrebat:

De ce nu mai apare in semifinalele de la romanii au talent grupul umoristic brigada 2/3 & mastterred?

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

La aia ma gandeam si eu. Si cred ca am gasit raspunsul. Aici se cauta talente, iar ce faceau ei, desi era foarte tare, nu prea era bazat pe talent ci mai mult pe simtul umorului si antrenament [ repetitii ]. Deci de aia :-s

| DaNaDoT a răspuns:

Pentru ca nu s-au calificat in semifinalecrying

| MaeRiAh a răspuns:

Poate nu au fost alesi

| unknownn a răspuns:

Pentru ca nu puteau sa treaca toti, juriul trebuia sa aleaga doar 48 din ei, nici Munner arabul ala care a cantat melodia lui Jay Sean-Ride it nu a trecut

| MarisAlin a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sai vad ca imi plac f mult