| Alexandru_Catalin_1992 a întrebat:

Cine stie de unde pot download colajul de la grupul umoristic brigada 2/3 (romanii au talent) sezonu unu nu doi?

1 răspuns:
| AnG3Lo2012 a răspuns:

Vezi ca sunt destule programe care iti permit sa downloadezi video-uri postate direct pe youtube. Imi vine in minte acum chiar unul denumit "youtube downloader" dar daca nu mai este acesta accesibil cauta pe google si gasesti cu siguranta destule programe de gen... si apoi cu ajutorul lor downloadezi orice video de pe youtube. Iar pe youtube sunt postate cu siguranta filmuletele de care spui tuwinking