| LaviniaLavinitutza a întrebat:

De ce nu mai gasesc episoadele din Narcisa Salbatica de la 113 incolo.

Ultimul episod gasit pe Trilulilu era 112, in are se ia curentul la nunta lui Tudor si al Elizei, din cauza minciunii Elizei cum ca ultima dorinta a Anastasiei a fost ca ei doi sa se casatoreasca.

Daca nu mai pot gasi pe net episoaele, poate cineva sa imi povesteasca ce se intampla in continuare pana la sezonul 2 ( Narcisa Iubiri nelegiuite )?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Alexandr a răspuns:

Nu mai gasesti episoadele pentru ca nimeni nu a apucat sa le puna! Nu stiu sa-ti povestesc..totusi...funda?