| Deny14 a întrebat:

De ce nu se mai face si sezonul 2 din 10 things i hate about you?

4 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Ca de obicei, lipsa de rating (audienta)happy

| Charis a răspuns:

Pot fi mai multe variante dc nu se mai face 1 nu a fost vizonat, 2 un acctor ff important nu mai vrea sa faca filmul, 3 poate asa trebuia sa se termine.

| AllyLove a răspuns:

Si mie imi pare asa de rau ca nu mai se face sez 2 adica imi placea asa de mult si ultimul episod ne-a lasat pe toti in suspans dar e posibil din cauza lipsei de rating, dar serialul asta era prea tare ca sa fie intrerupt

| Deny14 explică:

Pacat sez 1 i super