| Daria a întrebat:

O sa fie si sezonul 2 din "10 things i hate about you"?

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Momentan serialul este anulat dar am vazut pe un site ca probabil pana in septembrie se va reaproba vizionarea acestuia si vor da sezolul 2. Se filmeaza pentru el dar nu pot sa il ecranizeze.

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Serialul a fost anulat. Nu se va mai face, probabil, un alt sezon. Actrita care joaca rolul lui Kate a inceput sa joace intr-un alt serial - Pretty Little Liars.

| piedone1988 a răspuns:

Din cate stiu in momentul acesta nu exista un sezon 2 pentru producatori in viitorul apropiat, mai tarziu poate.

| RM a răspuns:

Nu, din pacate serialul a fost anulat. sad

| DLNgabriel a răspuns:

Da o sa fie, cel putin asa am auzit.