| LolaLolyLily a întrebat:

De ce program am nevoie ca sa pot viziona filme/seriale/videoclipuri pe viki? Stiu ca e necesara instalarea unui program dar nu stiu despre ce e vorba si ce trebuie sa fac sad Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes Multumesc anticipat! happy Funda

Răspuns Câştigător
| MaryLaury a răspuns:

Sunt multe programe. Eu iti recomnd media pleyer clasic e un program f bun. Intri peGOOGLE scrii download media pleyer clasic apoi instalezi cand vrei sa deschizi un film dai clik dreapt si
acolo scrie deschidere cu sau open with dai acolo si poti sa te uiti, sau cere de la cineva programe pentru vizionare de filme e mai simplu ca doar trebuie sa-l instalezi.

0 răspunsuri:
Întrebări recente