| anonim_4396 a întrebat:

De ce s-a anulat Pariu cu viata?!? Mie chiar imi placea sad

11 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Sa pierdut pariul...

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru Jameson):

Da, inteleg ca tu ai aflat ca au pierdut pariul cu viata.

| Jameson a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

laughing dap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta treaba nu ai decat sa aberezi si sa sperii pustii de 7-8 ani?

| Bubuletu a răspuns:

Nu! In fiecare luni, si in a 2 zi de paste.

| SweetAndDead a răspuns:

S-a anulat? De unde ai auzit tampenia asta?

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru SweetAndDead):

Nu stiu sigur, dar am inteles ca au o boala venerica actorii principali si acum incearca sa afle ce au facut intre ei de s-a ajuns la situatia asta.De asta intreb, poate stiti voi mai multe detalii.

| SweetAndDead a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. eu una cred ca nu e adevarat, deoarece chiar azi sau ieri am vazut pe un site ca pregatesc un episod de Paste...

| SweetAndDead a răspuns:

Uite aici si dovada ca poate nu ma crezi:http://bravonet.ro/......012/04/12/
Fundita?:D

| RăspundLiniștit a răspuns (pentru SweetAndDead):

Da, se pare ca e ultimul episod si deja au filmat aproape tot pana sa apara problema asta sad sad sad

| Ruxi00 a răspuns:

Simarmotainveleaciocolata imi poti da link. ul sau ceva unde sa vad si eu "stirea"? big grin