| ShutUp01 a întrebat:

De ce Sakura(din Naruto)e urata de fanii anime-ului?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Sunt un exemplu de persoana care n-o place happy (si de fata care nu-l place pe Sasuke )
Nu mi-a placut de la inceput de Sakura, se credea atat de superioara lui Naruto desi nici ea nu era vreo experta in ninja.Mare lucru de ea nu era, indragostita de un baiat care nici macar nu o baga inseama.Imi aduc aminte secventa din prima serie in care a lesinat doar pentru ca Sasuke ar fi ranit. (provocarea lui Kakashi)
M-a enervat si felul cum era violenta cand nu era cazul, dar atunci cand era vreo misiune importanta se baza mereu pe altii.Sakura il loveste pe Naruto de cate ori acesta spune vreo tampenie, dar daca era Naruto sa o loveasca murea de mult.
Cu siguranta, multe dintre personaje mureau daca ea nu intervenea, dar asta nu ma face sa-mi placa de ea, poate doar sa-mi placa anumite actiuni care nu compenseaza faptul ca m-a enervat in ambele serii.Nu suport atitudinea ei de autostiutoare.
Daca mai ai alte nelamuriri, spune-mi.

2 răspunsuri:
| Gabriella681 a răspuns:

Dece e urat Sasuke sau altii?
Sunt persoane carora nu le plac personajele, nu numai Sakura.
Insa, ca sa iti raspund la intrebare..majoritatea deoarece e "plata', fata de Hinata sau useless. Desi nu inteleg cum de Sakura e buna de nimic caci fara ea multi mureau. Chiar daca vei incerca sa le bagi in cap ideea ca Sakura nu e nefolositoare chiar daca e plangacioasa mai mereu si ca v-a deveni foarte puternica si chiar e, tot pe a lor o tin. Fiecare cu preferintele sale si cum am mai spus nu e urata de toti fanii Naruto caci sunt o groaza care ii urasc pe Sasuke, Hinata si chiar Naruto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriella681):

Sakura e printre cele mai urate caractere din Naruto si nu inteleg de ce.Nu cred ca e doar din cauza faptului ca e "plata". laughing

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt un exemplu de persoana care n-o place happy (si de fata care nu-l place pe Sasuke )
Nu mi-a placut de la inceput de Sakura, se credea atat de superioara lui Naruto desi nici ea nu era vreo experta in ninja.Mare lucru de ea nu era, indragostita de un baiat care nici macar nu o baga inseama.Imi aduc aminte secventa din prima serie in care a lesinat doar pentru ca Sasuke ar fi ranit. (provocarea lui Kakashi)
M-a enervat si felul cum era violenta cand nu era cazul, dar atunci cand era vreo misiune importanta se baza mereu pe altii.Sakura il loveste pe Naruto de cate ori acesta spune vreo tampenie, dar daca era Naruto sa o loveasca murea de mult.
Cu siguranta, multe dintre personaje mureau daca ea nu intervenea, dar asta nu ma face sa-mi placa de ea, poate doar sa-mi placa anumite actiuni care nu compenseaza faptul ca m-a enervat in ambele serii.Nu suport atitudinea ei de autostiutoare.
Daca mai ai alte nelamuriri, spune-mi.