| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

De ce serial sa ma apuc? The walking dead sau Game of thrones?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Game of thrones!

| Mayar a răspuns:

Depinde ce iti place. Eu tind spre The Walking Dead, desi nu am vazut niciunul dintre cele doua seriale, desi stiu indeajuns de multe informatii despre ambele.
Sa fiu sincera, mi-am tot zis ca o sa ma apuca sa vad prima data The Walking Dead, apoi Game of Thrones, dar inca nu am avut timpul necesar... Faza e ca la Game of Thrones tot apar persoanje noi, trebuie sa le tii minte numele ca altfel nu mai pricepi ce se intampla; vor, vin altii, tot asa. Mie mi se pare cam obositor, pe cand The Walking Dead e mai relaxant si din ce am vazut, si cu unele momente comice.

| faramatania a răspuns:

GoT

| Samariteanul a răspuns:

Game of thrones merita vazut, dar avand in vedere cate episoade sunt (si sezoane) ai putea sa-ti rezervi vreo 2 zile pentru el. Oricum, ti-l recomand.Merita! big grin

| GHoST013 a răspuns:

Chestia asta este subiectiva. Noi putem sa-ti spunem parerile noastre. Asta nu inseamna ca se aseama cu ale tale. Te sfatuiesc sa vezi cateva episoade din fiecare si sa vezi care se muleaza mai bine pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliana186 a răspuns:

Game of thrones

| Ariana12321 a răspuns:

The walking dead

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Game of thrones, dupa poti sa vezi si TWD e foarte fain

| gd001 a răspuns:

De cel care e gata. E groaznic sa astepti sa apara urmatorul episod.