| EmmyRock a întrebat:

De ce serialul The secret Circle [Cercul Secret] a fost anulat? sad

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pentru ca nu era placut publicului.

| ButterflyGirl a răspuns:

Fiindca nu a avut audienta mare.

| EmmyRock explică (pentru ButterflyGirl):

Cred ca asa e pentru ca alt motiv nu avea. Asa s-a mai intamplat cu mai multe seriale americane. Pana la urma asta e singurul motiv atunci cand anuleaza un serial. sad

| EmmyRock explică:

Da... Am vazut si serialul si am citit si cartile.hee hee Parerea mea este ca serialul este mult mai slabut decat cartea.winking Deci nu e vina Lisei Jane Smith. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyRock):

Da.Cartile sunt... extraordinare.

| EmmyRock explică (pentru anonim_4396):

O zici la misto?laughing Sau chiar iti plac cartile?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyRock):

Ce te face sa crezi ca zic la,, misto''? Nu, chiar imi plac.Te tin in suspans.
Am incercat sa ma uit la serial, dar e pueril. Dintre cele obisnuite si plictisitoare.
Si nici macar nu are o trupa de actori asa de frumosi ca TVD.

| EmmyRock explică (pentru anonim_4396):

Scuze pentru faza cu misto... dar multi oamenii am vazut ca zic ca, cartile astea sunt puerile si ca nu te invata nimic. Mrg. Chestia care m-a deranjat pe mine la serial au fost personajele care nu erau respectate ca in carte si nici povestea nu era aceeasi, serialul nu prea are mare legatura cu cartea. si in privinta actorilor. mda nici eu nu sunt la fel ca cei din The vampire diaries. happy Sper ca nu te-ai suparat pentru faza cu "mistou".hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyRock):

Nu m-am suparat.big grin
Puteai sa cumperi amandoua seriile cu Bravo, eu mi le-am luat.
Da TVD deviaza si el putin de la subiect, da nu chiar in masura aia.De ex. Elena era blonda si mai,, pitzi'', chiar enervant de pitzi in carte.In serial e chiar ok.

| EmmyRock explică (pentru anonim_4396):

Da.hee hee Adica au imbunatatit povestea. happy Au scos numai ce trebuia scos.happy In schimb la TSC au scos 6 personaje.straight face Si chiar ca nu prea avea legatura cu cartea.straight face Si nici personajele care erau descrise in carte nu aratau si nu se comportau la fel ca personajele din serial in afara de Faye, personajul ei a fost mai pe aproape.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyRock):

Da.Da' zici ca parca si posturile astea, CN si ABC sunt un fel de Disney Channel(unde logic, fetiscanele de 13 ani se prostesc aiurea si se imbraca ca la 30 dea ani si au,, prieten'' si li se pare,, normal''). Adica asa de repede sunt promovati.
Eu cred ca peste 2 ani vor fi uitati, fara suparare.Adica uite, si Claire Holt si Tonkin sunt in aceeasi oala.Cum au aparut ele chiar asa? Jucau in alte productii.Ma rog...

| EmmyRock explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate... Asa s-a intamplat mereu si inca o sa se mai intample. Dar oricum serialele sau filmele cu ele nu prea o sa aiba mare succes ca dovada TSC mie chiar imi pare rau chair imi placea la nebunie cartea crying( dar cand am vazut 1-2 episoade din serial am zis ce-i asta?laughing Nu stiu. regizorii ar trebui sa se mai gandeasca cand angajeaza pe cineva. si scenariul trebuie sa fie mai bun...

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmyRock):

Da.Dar pe o tarfa ca Muley o pus-o pe coperta la Bravo, dar un TVD ca-lumea care e la moda nu au pus.De ce n-o uita? Trebuie s-o uite!
Astia au faima de 2 secunde.

| EmmyRock explică (pentru anonim_4396):

Exact si mai ales ca trebuie sa apara al 4-lea sezon din TVD si ar trebui sa-i faca reclama.hee hee Auzi tu cati ani ai?happy

| Ciobanu_Maria_1995 a răspuns:

Pacat era un serial bun sad