| AnonymousB a întrebat:

De ce spiderman nu e in Avenger? laughing sunt curioasa. :3 si de ce DeadPool e doar in benzi desenate, era fain daca era si film cu DeadPool.

6 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

Pentru ca toate personajele apartin de DC Comics mai putin Spider-Man care apartine de Sony. Este o chestie de marketing.Chiar daca face parte din acelasi univers in benzi desentate si desene, spider-man nu poate aparea alaturi de cei din Avengers.

DeadPool apare si si in desene animate si filme animate si se zvoneste ca va avea propriul lui film in anii urmatori.

| AnonymousB explică (pentru Jokerashul):

Multumesc acum am inteles intr un final, stiam ca deadpool apare si in desene si filme animate ceea ce ma enerva intr un fel era ca nu e film cu el. Acum sper ca in urmatorii ani va aparea :3

| Jokerashul a răspuns (pentru AnonymousB):

Eu asa stiu, cel mai probabil va fi interpretat de Ryan Reynolds(care sigur iti place), sunt foarte la curent cu chestiile astea ca imi plac mult, si acum am observat ca am facut o greseala IMENSA, am vrut sa zic ca apartin de Marvel nu de DC Comics, scuze!

| AnonymousB explică (pentru Jokerashul):

Da imi place actorul chiar foarte mult dar preferatul meu ramane Robert Downey Jr laughing si eu acum am observat greseala, culmea ca stiam ca e de la Marvel laughing nu e nimic tongue

| manufactured a răspuns:

Interesant p.c.d.v...
http://www.cinemagia.ro/filme/deadpool-42695/ Deadpool va aparea in 2016 dupa cate se pare. Iar spider man posibil ca nu era in bugetul celor de la Avengers :))

| AnonymousB explică (pentru manufactured):

laughing abia astept filmu. Iubesc tot ce tine de Marvel :3