| Liiiax99 a întrebat:

De ce toată lumea e obsedată de Game Of Thrones?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E mijtocaraie

| Adry05 a răspuns:

PEntru ca e printre cele mai bune seriale la ora actuala si pot sincer sa zic ca e un serial PENTRU ORICINE. Si sincer, cred ca singurele persoane carora nu le place game of thrones sunt persoanele care nici macar un episod n-au vazut.

| Hellofriends a răspuns:

După părerea mea, GOT e un serial foarte bun. În primul rând are o acțiune imprevizibilă, niciodată nu ştii la ce să te aştepți. Şi cred că acesta e un criteriu foarte importat. Mai apoi, jocul actoricesc este spendid, efectele seriale la fel şi povestea în sine. Este ceva nemaivăzut, nu e ceva clişeic, sau un serial inspirat după istoria noastră. Cărțile sunt şi mai bune, btw

| RAY a răspuns:

Am vazut vreo 3 sezoane, 2 intregi si al trelea pe sarite,mi-a placut de piticul ala si blonda aia, serialul nu e rau e istorie si contine multe lucruri din viata de zi de zi tradare, iubire, suferinta, ura etc plus ca poti invata si istorie din asta ma refer la cum traiau, cum era viata pentru acele persoane nu e rau, recomand si vikingi tot un serial bun

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca-i un serial f bun!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu e toata lumea obsedata si e un serial bun.

| Vvistula a răspuns:

Pentru ca mor personajele care iti plac, cel putin, dupa finalul sezonului 5 eu nu am putut sa mai empatizez cu vreun caracter din film de frica sa nu moara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma depaseste.

| neca a răspuns:

E un serial bun cu o echipa de marketing si mai buna

| sorinake a răspuns:

De ce barbatilor le plac femeile?
Ma rog, unora din barbati laughing)

Asa si cu filmul in cauza, nu toti il urmaresc cum zici tu

| ihacoswhy a răspuns:

Daenerys

| WithinShadows00 a răspuns:

De ce nu te uiti tu ca sa vezi despre ce e vorba?
Fiindca are priza foarte mare la publicul larg prin ceea ce reprezinta ca si poveste, personaje, drama, actiune, etc.

| untaken a răspuns:

Eu nu-s.

| AditzaVixon31 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=tZW410F1K4w
Sper sa-ti fiu de ajutor, pe mine acest episod m-a convins sa ma uit la Game of Thrones, cum am terminat videoclipul, am trecut direct l-am luat.
O sa vezi ce frumos si fascinant este!