| tonic11 a întrebat:

De ce vrea Sakura sa il omoare pe Sasuke? Ca doar il iubeste!
Si inca ceva, de ce nu a vrut al 4-lea Hokage(Yondaime)sa afle tot satul ca Naruto e fiul sau.

Răspuns Câştigător
| Angelic13 a răspuns:

Pai, pentru inceput Sakura si-a dat seama cat de mult se straduieste Naruto sa il aduca pe Sasuke, doar ptc el o iubeste, si si-a dat seama ca e o cauza peirduta.
Cate despre Yondaime, el vrea ca Naruto sa fie stiiut ca Cel mai mare Hokage al tuturor timpurilor, sa fie stiut pentru ceea ce este, altfel Naruto ar fi fost ca [virgula] Konohamaru si anume ''Nepotul lui Hokage'' nu stiu daca intelegi... e o poveste veche.
Sper ca am ajutat! kiss

5 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Pentru ca Sakura il iubeste pe Sasuke prea mult si vrea sa il apere de ceea ce a devenit(o persoana foarte rece) si Yondaime nu i-a spus lui Naruto crezand ca asa este mai bine pentru a nu-i face rau.

| OldMan_3084 a răspuns:

Pentru ca sakura il iubeste prea mult pe sasuke si nu o sa suporte uciderea lui de catre raikage sau alt personaj
si yondaime a vrut sa l protejeze pe naruto ascunzindui adevaru big grin
funda big grin

| AlexIonete a răspuns:

Pai vrea sa il omoare ca il iubeste pe naruto si a vazut cat sufera cand se transforma in kyuubi. uitate si tu la naruto manga sa vezi ce se intampla in continuare

| d33a_7071 a răspuns:

Sakura vrea sa il omoare pe sasuke pentru ca naruto sa nu mai sufere din cauza lui. si al 4-lea Hokage nu a vrut sa se afle ca naruto e fiul lui pentru ca naruto ar fi in pericol si toti dusmani lui Minato(al 4-lea hokage) ar fi vrut sa il omoare.ps:numele adevarat a lui naruto este naruo umikaze nu naruto uzumaki (funda?)

| sicknesssic a răspuns:

Pai daca te uiti la ultimul episod care a aparut sakura zice ca vrea sa i se alature, iar al 4-lea hokage nu a vrut sa afle pentru ca daca toata lume il,, pupa in fund" pe naruto sa zic asa el nu devena asa puternic el sa antrenat ca sa devin cel mai bun ninja ca cei din sat sa il respecte