| Sebi_Dambu_1995 a întrebat:

De cine va place de Tomas sau Leon? mie imi place de Tomas dar in violetta 2 de ce nu mai apare va astept raspunsurile la intrebarile mele

2 răspunsuri:
| Ciocolina a răspuns:

In primul rand: Tomas a plecat in Spania pentru ca i s-a oferit o oportunitate pentru muzica lui.
In al doilea rand: Cum poate se poate sa-ti placa de Tomas? Scuza-ma daca am perut nepoliticoasan, dar mie imi place de Leon. Are un zambet larg si frumos si o voce calda.

| vianora a răspuns:

Tomas nu va mai aparea in violeta 2 deoarece el e plecat in Spania si nu se mai intoarce