| IulianLiviu96 a întrebat:

De unde pot descarca serialul Gre`y anatomy subtritrat?

3 răspunsuri:
| Websters a răspuns:

Nu este neaparat sa-l descarci poti sa il vezi online pe vplay, dar iti trebuie cont dupa ce iti faci cont intra la rubrica colecti si cauta serialul unde scrie cautare rapida. Succes

| IulianLiviu96 explică (pentru Websters):

Stiu ca il pot vedea online, dar as vrea sa-l descarc sa il pot pune pe tableta big grin....stiti cumva de unde as putea sa-l descarc?

| nutella123 a răspuns:

Si eu tot cu vplay tin ma uit la mai multe seriale acolo dar vezi ca trebuie sa iti faci cont ca sa te uiti :*