| Lucaci a întrebat:

De unde pot vedea Iubire si onoare sezonul 2 dar vreau sa imi dati voi site-ul ca sa vad eu nu sa imi spuneti sa caut ca am cautat de unde mi-ati zis si nu am gasit nimica vreau site-ul. Funda anticipatlaughing

3 răspunsuri:
| JustMee_5020 a răspuns:

Pe 24 ian va fi, si daca vei vrea sa-l vezi online dupa, sa stii ca il voi inregistra. O sa fie pe site-ul http://bestserials.ucoz.net/ probabil pe 24, daca nu va fi sigur pe 25 postat.

| gina09 a răspuns:

Buna inca nu poti sa vezi pentru ca inainte trebuie sa fi la televizor si va aparea doar in 24 ianuarie,, si apoi cauta pe net ('iubire si onoare' sezonul 2).,,,, funda? pls

| gina09 a răspuns:

Buna iubire si onoare nu poti sa-l vezi pana nu va aparea la TV,,(va aparea pe 24 ianuarie)si atunci vei putea sa-l vezi pe saitu iubire si onaoare sezonul 2 funda?