| anyshy a întrebat:

Debby ryan va juca intr-un serial de pe disney in locul... cuiva cine imi spune in care serial si in locul cui va juca-funda/ps.eu stiu deja va intreb doar daca vreti sa primiti funda

Răspuns Câştigător
| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Nume album:
Jessie-Serial Nou Disney Cu Debby Ryan
Descriere album: Dupa ce a terminat de filmat serialul The Suite Life On Deck, Debby Ryan a inceput sa filmeze pentru un alt serial original Disney Channel numit -Jessie-, in care ea va juca rolul principal.Debby joaca rolul unei fete numite Jessie(cred ca v-ati dat seama)
din Texas care se muta in New York in speranta ca va deveni vedeta.Lucrurile nu sunt asa cum s-a asteptat iar ea devine babysitter pentru o familie foarte bogata cu 4 copii adoptati.
Debby Ryan a afirmat de curand ca ii lipseste foarte mult Suite Life dar spera sa faca o treaba foarte buna in acest nou serial.
Premiera in America este toamna asta(data difuzarii primului episod este necunoscuta).In Romania nu se stie cand va aparea, probabil destul de tarziu din moment ce The Suite Life On Deck a aparut 2010 cand in America primul episod a fost difuzat in 2008.

1 răspuns:
| marina1253 a răspuns:

Eu zic ca se numeste Jessie...asa e?