| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama de la Disney Channel de la filmult cu Debby Ryan 16 dorinte? Cine imi spune cum se numeste primeste funda...

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Buna :)
Melodia se numeste : Rihanna - Only Girl
Uite aici cel original : http://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM
Dar il gasesti si aici (lyrics) : http://www.youtube.com/watch?v=_CH3jb39Qu8
Bafta :-*

12 răspunsuri:
| Lattie a răspuns:

Cred ca e Rihanna-Only girl

| Pisicuța a răspuns:

Doamne cica melodia e veche, ma lasi, de abia de lansat-o, are dreptate ILoveCretaker

| Chrristina a răspuns:

Rihanna - Only girl in the world
Funda?

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@IloveCretaker nu sunt taranca in primul rand si melodia este veche de aceea nu ii mai trineam minte numele

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@Pissycutzza, te rog frumos, nu te mai baga in seama degeaba

| CristinaLăvMucAnonim explică:

Ultimul raspuns adresat de @Anonim.Sa iti spun km sta treaba...Nu ma intereseaza cand niste oameni mandri si plini de ei se baga in seama fara motiv.Shy ce daca am gresit? te-am deranjat pe tine cu ceva? Mai bine ti-ai corecta greselile tale, nu pe ale celorlalti.

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Se numeste rihana - only girl in the world si se da pe toate posturile de muzica trebuie sa fii taran si sa nai programe de muzica ca sa no stii

| Diana06 a răspuns:

Rihanna-only girl(in the world)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna only girl in the world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TraficDeMentosane :rohanna-only girl
si te-ai facut si de cacao cum sa spui ca melodia e veche
mai bine taceai
alta data cauta si tu o scuza mai buna
laughing

| Kate21 a răspuns:

Rihanna - Only Girl

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Rihana-only girl