| Alexmihai4992 a întrebat:

Dece Michael myers a ucis oameniin filmul halloween?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Pentru că l-au deranjat.
Mai întâi sora cea mare și tatăl, care-l tachinau, după restul.
Baftă.

5 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Toata lumea spune ca era posedat, dar eu personal cred ca era doar un criminal care isi iubea sora si nu ar fi ranit-o happy a omorat pentru a putea ajunge la ea.

| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Pai... poate pentru ca asa a fost scris scenariul sau pentru ca era un criminal(nu am vazut filmul, nu ma judeca).

| Alexmihai4992 explică (pentru BellaAndreea):

Atunci dc ai raspuns?

| BellaAndreea a răspuns (pentru Alexmihai4992):

Okey, bine, eu doar am vrut sa iti dau un sfat! Dar bine, am scris clar si corect in paranteza sa nu ma judeci! Dar in fine...

Răspuns utilizator avertizat