| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Deci am vazut mai demult un film horror in care era vorba de niste tipi care au mers la o ferma sa investigheze niste fenomene si acea familie de la ferma avea un copil care disparuse ei au montat camere si o gramada de chestii si dupa un timp cand au inceput sa se intample chestii ciudate unul sau mai multi din ei nu mai stiu a plecat, avea si un catel care a fost omorat de ceva invizibil si au mai gasit si o creatura ciudata, dar asta nu cred ca va e de folos. Intr-un final au murit deoarece au inceput sa fie posedati de o chestie ciudata, si intr-un final a aparut un ozn si asa se termina filmul. Imi puteti spune va rog frumos cum se nume filmul?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Alien Abduction: Incident in Lake County (1998)?
http://www.imdb.com/title/tt0142074/

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru faramatania):

Mersi de film dar nu e asta, ala era ceva nu stiu Ferma Blestemata sau asa ceva.