| marian51 a întrebat:

As vrea sa ma ajute cineva in legatura cu un film. Imi amintesc de partile din el dar nu imi amintesc cum se numeste pentru ca eram foarte mic cand l-am vazut. Era un film cu zombie, erau niste supravietuitori, aveau masini facute de ei, "blindate", aveau un autobuz cu gratii, alte masini cu un fel de cupa in fata, un tir cu care a plecat unul dintre supravietuitori intr-o multime de zombii si a dat foc la tir pentru. ca fusese infectat, erau si ciori infectate si au intrat in autobuz si i-au atacat, arata orasele... turnul Eiffel era in desert, New York-ul era pustiu, imi mai amintesc ca la inceput era o femeie si a intrat intr-un laborator. Acum cine imi poate spune cum se numeste puppy dog eyes. Va rog foarte mult! Dau Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DoubleR180 a răspuns:

Down of the dead poate?

3 răspunsuri:
| dolyan a răspuns:

Vezi ca este ori 28 days later (dupa 28 de zile) ori 28 weeks later (dupa 28 de saptamani)

| DopeNope a răspuns:

Il stiu si eu ma uitam la el cand eram mic si il iubeam ma uitam in fiecare sapt se numea dawn of the dead

| marian51 explică (pentru DopeNope):

Am vazut Dawn of the Dead, si se pare ca eu am amestecat amintirile si am spus despre doua filme in intrebarea mea.