| ana_5272 a întrebat:

Deci... asa.
ce parere aveti despre:itachi uchiha,sasuke,sakura, naruto...

Răspuns Câştigător
| Tamomitsune a răspuns:

despre itachi:
1.pai e un tip calm si dur,"pacifist"
2.sasuke e un nebun cel putin in shippuden, cand era, mic era foarte frumos si "destept", dar cum probabil stii din cauza ca-l ura atat de mult pe itachi(fratele sau)s-a transformat complet in alt om.
3.sakura:nu stiu de ce dar mie nu mi-a placut de ea nici odata asa ca nu am o parere foarte buna despre ea, dar recunosc ca, cuplul, sasusaku e destul de dragut
4.naruto:mda el e cel mai puternic din anime-ul asta si dupa cum stii va devenii hokage!
ps:funda

2 răspunsuri:
| ana_5272 explică:

Merci....eu vroiam sa-mi scrii in parte despre ei da nah

| ana_5272 explică:

Va rog