| ItsMyTime a întrebat:

ce parere aveti de Naruto Shippuden, adica cam cum credeti ca se termina, uitati parerea mea:
Sasuke si Itachi il inving pe kabuto si el desface jutsu ala interzis si madara uchiha dispare iar cei cinci kage sunt in sarsitf liberi
sasuke ajunge pe front langa naruto si sakura si incep sa se lupte cu toby(mascatul)
sasuke are sharingan naruto chakra vulpi cu 9 cozi si sakura are toate puterile lui tzunade pentru ca de la ea a invatat... mai tot
naruto sasuke si sakura se bat cu toby si la un moment dat toti cheama cate o invocare, naruto broasca, sakura melcul, sasuke sarpele
sasuke este lovit si sakura se pune ca scut in fata lui si atunci vede ce razboi e in jur si vede si cat il iubeste sakura si se hotareste savina in sat daca scapa
dupa ce se bat ceva vreme toby scapa un atac spre hinata si naruto ajunge la ea si o salveaza intr-o secunda
atunci ii zice ca o iubeste
naruto sasuke si sakura isi unesc fortele si il bat pe tobi cu un singur atac,
toby realizeaza ce a facut si nu poate aduce pacea atata timp cat el a cauzat un razboi si cu ultima putere ramasa reuseste sa il recompenseze pe naruto aducandui parinti inapoi in viata,
dar nu ii zice lui naruto, tobi moare si dupa ce toti ajung in sat naruto ramane masca cand isi vede parinti, de asemenea si toti care mai sunt in viata ca naruto e fiul celui deal 4lea hokage
sasuke ramane in sat si reface clanul uchiha,
Naruto devine peste 1 ani hokage si peste 3 ani are un copil cu hinata si o sa fie fata cu parul galben si cu biakugan happy
si de asemenea ramane naruto in istoria toate satelor ca erou care a luptat pentru pace si a unit toate satele dupa al 4lea si ultimul mare razboi ninja,
dupa razboi naruto se cupleaza cu hinata si sasuke cu sakura... mai departe gasiti pe alte siteuri... 18+

Răspuns Câştigător
| Kadka a răspuns:

Eu as vrea sa se termine asa:Kabuto sa-i bata pe Sasuke si pe Itachi, apoi Kabuto sa-i renvie cu Edo-tensei pe Minato si Kushina.Naruto sa fie obligat sa se lupte cu parintii lui si sa-l omoare Minato pe Naruto. Tsunade sa-si dea viata pentru Naruto ca ea sa se intalneasc pe Dan(iubitul ei )Naruto devenind Hokage.El sa se casatoreasca cu Hinata,Sakura sa moara(nu mi-a placut nici macar o data de ea in tot sezonul)si Naruto sa poata sa-i invie pe parintii lui,pe Sasuke, Itachi, Jiraya, Tsunade, Nagato si cam atat.....si sa faca un copil cu Hinata sa-i invete pe copil lui sa foloseasca justurile parintilor lui(Hinata si Naruto)pe copil sa-l cheme Yuka.(I-mi imaginez cum o sa arate copilul lui Naruto laughing :cu Byakugan, parul blond, rapid si la fel de incapatanat ca Naruto). Funda?

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Mai bine taceai. Nu trebuie sa fii "Mama Omida" ca sa stii ce se va intampla in anime, doar trebuie sa urmaresti manga-ul.
Ceea ce iti recomand, ca altadata sa nu mai spui prostii.

| Rukiro a răspuns:

Nu iti face iluzii.Citeste manga si o sa vezi cum e de fapt.

| castabui a răspuns:

Daca vrei sa stii atat de mult cum se termina naruto shippuden poti citi manga
P.S Sunt total de acord cu cuplul naruto si hinata!

| DubluAP a răspuns:

Ba frate e simplu Naruto si Sasuke fiind pe moarte(Naruto a fost extrasa kurama din el Sasuke injunghiat de Madara )se intalnesc cu Eremitul celor Sase Cai si le spune ca ei doi sunt reincarnarea fiilor lui care au avut o disputa mai mult un razboi happy Si lui Naruto ii da puterea YN si lui Sasuke Yang Naruto este salvat de Obito i-o transfera pe Kurama cealalta jumatate din al patrulea Hokage. Madara devine jinchuri-ul lui 10 cozi si are rinnegan si arata ca si Eremitul celor Sase Cai. Naruto obtine puterea naturala si ca jinchuri a Eremitului si Sasuke rinneganu- adica puterea lui oculara. Se lupta amandoi cu Madara, EL face Tsukomi infinit, si ei incearca sa-l opreasca. Kaguya ii ia corpul lui Madara... Naruto si Sasuke lupta cu toate fortele. inving, Sasuke fuge Naruto dupa el ajung in Valea Sfarsitului se lupta amandoi si isi pierd amandoi cate o mana. La 18 ani Naruto nu o sa fie hokage ci abia pe la 25- 30 ani cand o sa aiba doi copii cu Hinata.