| Incarcare a întrebat:

DECI... Cum se termina telenovela Donde Esta Elisa? In cautarea Elisei- Traducere proasta AcasaTV Unde este Elisa-Traducere calumea! Dau FUNDA! tongue

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Danna vrea sa plece impreuna cu fetele si cu Cristobal in Malibu dar fetele o roaga sa nu plece si Cristina ii promite ca totul o sa fie ca inainte. Danna se razgandeste si nu mai pleaca, se impaca cu Mariano si in cele din urma ce mai ramane din fam(pentru ca Cecilia e la inchisoare, Bruno e omorat si Jose Angel ramane Ricardo) se duc in Malibu si arunca cu niste petale de flori si striga toti: pentru Elisa!

(Nu ma uit la asa ceva, mi-a spus o prietena)

1 răspuns: