| RoxyLaLa a întrebat:

In Donde Esta Elisa, Elisa moare?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8691 a răspuns:

O gasesc pe Elisa aproape moarta. Incearca sa o salveze dar ea moare. Totul cade pe Bruno, Unchiul ei cu care ea avea o relatie pasionala. Cecilia face in asa fel incat sa dispara toate probele si Bruno scapa. Cineva o vede pe Cecilia cand arunca pistolul in apa, iar Cecilia o omoara pentru a nu se afla. Totul i-a o intorsatura ciudata. De fapt Cecilia era cea care o rapise pe Elisa si trasese in ea. Bruno moare din cauza Ceciliei. Cecilia inebuneste de tot. Parinti Elisei se depart si CRED ca Mama Elisei ramane cu politistul care rezolvase cazul. Aceasta e povestea!
Http://www.youtube.com/watch?v=zZCu9_RURxs&feature=related finalul:*

10 răspunsuri:
| AliceInMordor a răspuns:

Elisa moare, o omoara cineva apropiat

| RagazzaDiPapa a răspuns:

Da:X...este omorata de Cecilia:X

| forever4you a răspuns:

Da moarebig grin

| AnnaGrohl a răspuns:

Nu, nu moare dar este grav ranita de Bruno! Si ramane in spital cu niste rani grave.cauta pe youtube Donde esta Elisa el final si uitate.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa moara crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde poti tu sa stii ca elisa moare, pe calculator ...adica pe site-uri cu videoclipuri pot fii trucate am patit si eu astfel cu un alt serial, iar daca elisa moare filmul, nu va mai avea nici un sens. poate ca mama elisei va ramane cu Cristobal dar elisa nu va muri. te asigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sadsadsadsad ai mai jos povestea... da dc a sechestart-o Bruno (unchisu)?

| noName_8681 a răspuns:

Da sad sotia lu bruno o omoara iar bruno este cel care a rapito