| Enma a întrebat:

Deci era un film cu ben stiller si morgan freeman in rol secundar ceva de gen ben stiller se transforma in moise deci sa barbiereste dimineata si seara are barba pana la burta isi face o barca in gradina lui stie cineva cum se nume filmu atat imi aduc aminte?!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Evan Almighty (2007) si nu e cu ben stiller e cu Steve Carell.Acest film este a doua parte,prima este mult mai tare, e cu Jim carrey, Bruce Almighty (2003).

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu placere!

| Enma explică:

Doamne iti multumesc mult 11 era pentru tata si ma stresa cu ellaughing