| FairyTailFan a întrebat:

Deci era un film horror pe care l-am vazut cand eram mica dar am uitat cum se numea.Era vorba despre o familie: o femeie cu trei copii, o fata mai mare si doi baieti. Intr-o seara, se aude un zgomot in perete si baiatul gaseste un fel e carte antica si cand o deschide cumva cheama niste creturi din padure care vor sa ii omoare. Si in jurul casei era un fel de scut invizibil care nu lasa creturile sa se apropie( creaturile erau invizibile si le puteai vedea doar cu un fel de binoclu sau ceva de genu). Se numea filmul parca " Cronicile din..." dar nu stiu ma departe cum era.
Scuze pentru descrierea cam proasta dar daca stiti ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| notar1989 a răspuns:

Uite titlul The Spiderwick Chronicles (2008) Arthur and the Revenge of Maltazard (2009) Arthur and the Invisibles (2006) sunt trei parti succes

3 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Ii spune "The spiderwick chronicles".Mie una nu mi s-a parut deloc horror ba chiar mi s-a parut amuzant.

| FairyTailFan explică (pentru TempestUV):

Stiu, adica l-am vazut acum recent si am realizat ca nu e horror dar atunci cand eram mica asa parea laughing

Răspuns utilizator avertizat