| Anabellasos a întrebat:

Deci, era un film odata, o comedie cu vampiri.
Nu prea mai retin din el decat o faza: tipa asta(vampirita) incearca sa'l sarute pe unu(tipul fiind om) si asta da o replica ceva de genul: 'Imi pare rau dar nu sunt adeptul relatiilor la distanta".

Mda si inca una: tipa asta murise la 12 noaptea, a fost omorata de unu, si in fiecare noapte la 12, in camera in care ea a fost omorata, se relua intamplarea, felul in care ea a murit.

Am incercat sa gasesc filmul prin toate modurile posibile: am cautat arhiva postului pe care a fost difuzat; am cautat filme cu vampiri... nimic.

Asa ca daca cineva are habar cum se numeste filmul, HELP!

Funda![sau ce se mai practica pe aici]

Răspuns Câştigător
| VαmpiiЯع a răspuns:

Pai. Bibliotecarul, iar daca nu e asta e Un interviu cu un vampir.