| Maria_Stefania_2000_M4XI a întrebat:

Deci este un desen foarte vechi de pe minimax de prin 2009-2013 cu o fata si un baiat care stateau intr-o padure sau jungla ceva... si ei erau din "sate/triburi" diferite si nu aveau voie sa fie impreuna pentru ca erau rivali. Ei erau foarte indragostiti unul de altul. El purta ceva cu albastru si ea ceva cu rosu. Aveti niste idei ce desen ar putea sa fie?

2 răspunsuri:
| DoctorOtker22 a răspuns:

Singurul desen la care mă duce cu ideea ar fi: O lume ďisparută.

| Adrian191919 a răspuns:

Se numeste Inami