| Alissonn14 a întrebat:

Deci, o sa va povestets un film horror, care nu mai stiu cum se numeste, poate stiti voi.Patru adolescenti ajung intr-o padure, si acolo stiu ca era un canibal (adolescentii erau 2 fete si 2 baieti ), baieti s-au dus pana la un rau, si au ramas fetele langa un copac.Stiu ca vine canibalul si o omoara pe o fata, cealalta fuge, si doar ea scapa, din cei 4. Dupa vin niste detinuti care nu le mai mergem autobuzul si ajung in padure, se intalnesc cu fata, si canibalul ii omoara pe detinuti.Stiu ca pe fata o captureaza, o duce la cabana lui sa o omoare, dar nu apuca pentru ca un politist de acolo, vine si o salveaza.Canibalul mai avea si o sotie stiu ...Deci daca stiti cum se numestefilmul da funda si vot.

Răspuns Câştigător
| yuri_7171 a răspuns:

Cred ca este Wrong Turn 2

1 răspuns:
| DarkStarGW a răspuns:

Pai din ce ai povestit cred ca se numeste Canibalul sau ceva de gen