| KingJulien a întrebat:

Deci practic m-am saturat de tara asta jegoasa~x(de pe 25.03.2011 s-a dat premiera never say never (justin bieber)si nu-l gasesc cryingdar na romania e mereu in urma! stiti ceva de film l-ati vazut? cand il da pe net?
big grinheeeelp is disperata!crying

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu il gasesti fiindca esti proasta! daca stii unde sa cauti il gasesti!
...dar mai bine ca nu il gasesti! prea multe fane disperate de bieber pe lumea asta oricum!

neluL
| neluL a răspuns:

Daca esti asa disperata! Acum il descarc si il urc pe un site de host si o sa-ti dau linkul! Filmul nu are traducere deocamdata!

neluL
| neluL a răspuns:

Justin Bieber: Never Say Never (2011)
http://www.revistateen.com/......f52dc1.png
Uite l-am urcat aici :
http://fbx.ro/2qanlli7ug35a8xw
Vizionare placuta!

| Mirruna a răspuns:

De disperta vad ca esti disperatawinking

filmul nu stiu daca a aparut.de fapt nu stiu nimic despre el dar iti pot zice altceva : tie ti se pare tara jegoasa ca nu da filmu` cu justin, dar alora care le da statu` 4 milioane cel mult pe luna si nu au ce manca aproape cum li se mai pare tara? thinking esti de acord cu mine ca motivul tau e unu banal?

P.S:Nu te supara pe mine, dar esti disperata degeaba si te agiti, la fel, degeaba.

| EuAlaStrain a răspuns:

. 1. nu imi place de jb.
2. tara nu este jegoasa
3. cei care o conduc sunt. sorry dar nu am raspuns pentru u. succes