| AlexaC8 a întrebat:

Ati vazut premiera filmului Never Say Never 3D a lui JUSTIN Bieber? daca da unde :p. si cand as putea sa vad avanpremiera? mersi

3 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Pai, eu nu l-am vazut dar s-a dat in Cinema-urile din toata tara!

| Millis a răspuns:

@cata2000, nu e adevarat lol rolling on the floor. Karate Kid, e una si Premiera filmului never say never este despre viata lui Justin Bieber bai! documenteazate daca nu stii mandrulewinking

| cata2000 a răspuns:

Filmul se numeste karate kid si never say never e melodia, justin nu apare in film, el doar a scris melodia.